O firmie

firma cateringowa wrocław

Pasja, wiedza i bogate doświadczenie sprawiają, że nasz catering spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Już od ponad 25 lat zapewniamy obsługę cateringową imprez we Wrocławiu i okolicy – zarówno tych wielkich, na których możemy zapewnić miejsca siedzące nawet na tysiąc osób, jak i prywatnych garden party czy przyjęć weselnych pod chmurką. Wciąż nowe zlecenia i wieloletnia współpraca z organizatorami wielu wydarzeń kulturalnych i sportowych potwierdzają, że nasze usługi są zawsze najwyższej próby.

Wybierając nasze usługi, wybierają Państwo:

  • doskonałą jakość serwowanych dań – zarówno prostych potraw z grilla, jak i bardziej wyszukanych, podawanych na bankietach i przyjęciach,
  • profesjonalną obsługę – począwszy od przygotowania miejsca imprezy, poprzez obsługę personelu (w tym kelnerską), a skończywszy na uprzątnięciu po imprezie,
  • bogate wyposażenie, dzięki któremu jesteśmy w stanie obsłużyć imprezy plenerowe (do tysiąca miejsc siedzących) oraz w lokalach (do 250 osób),
  • doświadczenie, które pozwala nam przewidzieć nieprzewidziane i sprostać każdemu wyzwaniu,
  • rzetelność i niezawodność, dzięki którym tak wielu klientów powierza nam obsługę gastronomiczną imprez we Wrocławiu i okolicach rok po roku.

Firma cateringowa Mistrz Grilla powstała w 1990 roku. Od tego czasu bardzo rozwinęliśmy naszą działalność. Zajmujemy się przede wszystkim obsługą gastronomiczną imprez we Wrocławiu i okolicach, ale prowadzimy także bufet szkolny, stołówkę uczelnianą, a także bary gastronomiczne na targowisku Targpiast. Ponadto rozwozimy posiłki regeneracyjne i obiady dla firm we Wrocławiu (więcej w ofercie cateringu dla firm).

Nasz personel to połączenie doświadczenia osób odpowiadających za przygotowanie posiłków oraz młodzieńczego entuzjazmu członków obsługi. W takim składzie możemy zagwarantować Państwu sprawną, kompleksową obsługę cateringową imprezy – w plenerze nawet do 1000 osób! A w razie potrzeby i po indywidualnych ustaleniach możemy przygotować nawet dużo większe wydarzenie.

Jesteśmy otwarci na nowe i nietypowe wyzwania! Podejmowaliśmy się ich nieraz. Do tej pory wśród naszych osiągnięć znalazły się:

  • obsługa gastronomiczna ok. 30 tys. osób podczas Speedway Grand Prix we Wrocławiu,
  • obsługa cateringowa pikniku wrocławskiego Urzędu Miejskiego,
  • wydawanie posiłków dla licznych uczestników Maratonu Wrocławskiego,
  • obsługa gastronomiczna uczestników największego spektaklu operowego na otwartej przestrzeni na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu,
  • obsługa cateringowa imprez na statkach pływających po Odrze.

Każda impreza to dla nas niepowtarzalne wyzwanie, a każdy klient zasługuje u nas na wyjątkowe traktowanie. Przekonaj się o tym sam!

Mistrz Grilla – najlepsza firma cateringowa we Wrocławiu i okolicach